zvláštní poděkování
Volný.cz

Večer lidem dobré vůle

Večer lidem dobré vůle

autor: Česká televize  

zvětšit obrázek

Večer lidí dobré vůle – Velehrad 2018
19. ročník tradičního benefičního koncertu. Na prostranství před Velehradskou bazilikou vystoupí H. Zagorová a Boom Band, V. Patejdl, kapela Mirai, Filharmonie Bohuslava Martinů, Pěvecký sbor Stojanova gymnázia Velehrad a J. Pavlica s Hradišťanem. Večerem provedou B. Černošková a F. Tomsa. Režie V. Fatka.

Součástí Dnů dobré vůle konaných na Velehradě u Uherského Hradiště bude i letos slavnostní koncert, na kterém vystoupí legendární zpěvačka Hana Zagorová, Vašo Patejdl, kapela Mirai, Filharmonie Bohuslava Martinů, Pěvecký sbor Stojanova gymnázia Velehrad a samozřejmě i stálice velehradských oslav Jiří Pavlica s Hradišťanem. Po roční odmlce se jako průvodce večerem představí po boku Filipa Tomsy opět Barbora Černošková. Společně během koncertu představí také dva charitativní projekty, na které může každý přispět formou dárcovské sms ve tvaru DMS VELEHRAD 30, 60, 90. Letošní ročník tak podpoří Denní centrum svaté Ludmily v Uherském Hradišti a Nadační fond Adiuvare.
Vysílání: 04.7., 20.00 hod., ČT2

25.6.2018 15:06:18 Redakce | rubrika - Noc kostelů/ Víra

Časopis 29 - rubriky

Archiv čísel

reklama


Časopis 29 - sekce

DIVADLO

Martin Hilský: Konec dobrých konců

Martin Hilský

Pro letošní Letní shakespearovské slavnosti byla vybrána hra, která se na scéně neobjevuje příliš často. Snad celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Gruzínská čítanka

Gruzínská čítanka: Lia Liqokeli
Portrét stoupající hvězdy gruzínské literatury. Režie P. Řehořík (Premiéra) celý článek

další články...